توالت فرنگی

ایده هایی برای خرید توالت فرنگی مناسب

ایده هایی برای خرید توالت فرنگی مناسب

 

اگر به خرید توالت جدید فکر می کنید باید بدانید که یک انتخاب درست استایل سرویس بهداشتی شما را کامل می کند، باعث می شود که سرویس بهداشتی بزرگتر به نظر برسد و به شما برای رسیدن به پاکیزگی بیشتر کمک می کند. ما در روکا برای کمک به انتخاب توالتی که واقعا نیاز دارید، ۵ گزینه به شما معرفی می کنیم.

 

 

 

 

توالت های دو تکه (زمینی)

 

 

 

 

متداول ترین گزینه توالتی است که بر روی زمین قرار می گیرد و سیفون روی کاسه نصب می شود. بهتر است مدلی را انتخاب کنید که پشت آن کاملا به دیوار چسبیده باشد تا هم فضای کمتری بگیرد و هم گوشه هایی را که ممکن است جرم گیر باشد بپوشاند.

 

 

 

توالت وال هنگ (معلق)

 

 

 

از آنجایی که سیفون این مدل داخل دیوار نصب می شود و توالت به صورت معلق با فاصله از زمین به استراکچر سیفون نصب می شود علاوه بر اینکه جای کمتری می گیرد و گزینه ای ایده ال برای      سرویس های مهمان هست، نظافت را نیز آسانتر می کند.

 

 

توالت زمینی با سیفون توکار

 

 

کاسه توالت در این مدل بر روی زمین قرار می گیرد و سیفون برای صرفه جویی در فضا در داخل دیوار قرار می گیرد. در بعضی طراحی های سبک وینتیج به جای سیفون توکار ، سیفون های دیواری روکار بالای کاسه توالت نصب می کنند.

 

 

توالت In-Tank

 

 

برای ساده تر کردن نصب در این مدل سیفون و کاسه با هم ترکیب می شوند تا هم از تاثیرات بصری دیده شدن سیفون در توالت های دو تکه و هم از پیچیدگی های نصب سیفون توکار رها شوید. به کمک تکنولوژی انحصاری Soft Air یک پمپ هوا آب را از مخزنی که در زیر کاسه تعبیه شده به قسمت بالایی کاسه می دمد و بی صدا ولی کامل کاسه را می شوید.

 

 

IN-WASH

 

 

با تغییر اساسی در برداشت سنتی از توالت، توالت INWASH  دو عملکرد شستشو و خشک کردن را برای تضمین بیشترین بهداشت با هم ترکیب کرده است. علاوه بر شستشوی مصرف کننده به کمک نازل بیده، امکان کنترل فشار آب و همچنین فشار و دمای آب و هوای دمیده شده برای خشک کردن را در اختیار مصرف کننده می گذارد تا استفاده ای راحت مطابق نیازهای شخصی خود را برنامه ریزی کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

#روکا #معماری #طراحی #حمام #مصالح ساختمانی #شیر #روشویی #کاشی و سرامیک #سرویس بهداشتی #حمام

roca #bathroom #faucet #toilet #basin#

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *