روشویی

روشویی روی کانتر: بهترین فرم را انتخاب کنید

روشویی روی کانتر: بهترین فرم را انتخاب کنید

 

روشویی های روی کانتر انتخابی مدرن و خلاقانه هستند که در ترکیب با صفحه روی کانتر توجه را به خود جلب می کنند.ضمن اینکه فضای روی کانتر و کنار روشویی  فضای مناسبی برای قرار دادن اکسسوری مکمل ایجاد می کند که عملکرد بهتری به حمام شما می دهد. در این گونه روشویی با توجه به اینکه  روشویی روی صفحه قرار می گیرد تمام خطوط منحنی یا صافی که آن را شکل می دهند نمایان می شود. شما می توانید روشویی مناسب خود را از بین شکل های مستطیل، مربع و یا گرد برای بیشترین هماهنگی با سایر اجزای سرویس خود انتخاب کنید.

 

 

 

 

Inspira روشویی قابل تطبیق با سبک های مختلف

 

در سری محصولات inspira، با استفاده از سرامیک پیشرفته ®Fineceramic سه دسته مختلف روشویی تولید می شود. سری round با خطوطی کاملا منحنی، دسته Square و دسته Soft که با وجود خطوط صاف زوایای گوشه گرد دارد. هر دسته در دو سایز متفاوت تولید می شود تا با تنوع شکل و اندازه بتوان به سادگی روشویی مطابق فرم و عملکرد خود را انتخاب کنید.

 

 

 

 

Bol روشویی روی کانتر رنگی

 

اگر جسارت کافی برای استفاده از رنگ در فضا دارید این روشویی در ۵ رنگ متفاوت به شما اجازه می دهد که در هماهنگی با سایر اجزای حمام  تصور خود را تبدیل به واقعیت کنید. فرم خاص این محصول به گونه ای طراحی شده که با سبک های مختلف فضای حمام سازگار است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#روکا #معماری #طراحی #حمام #مصالح ساختمانی #شیر #روشویی #کاشی و سرامیک #سرویس بهداشتی #حمام

roca #bathroom #faucet #toilet #basin#

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *