حمام

سه دلیل برای اینکه عاشق حمام های راستیک شوید

سه دلیل برای اینکه عاشق حمام های راستیک شوید

 

به عنوان مثالی از یک تعادل جادویی بین قدیم و بازسازی شده، بین قدمت و کارایی، حمام های راستیک راحت و عملکردی هستند بدون اینکه زیبایی رو قربانی راحتی کنند. به این ترتیب در این فضاها مصالح خام و اجزایی با بافت ها و فینیشینگ خاص بی آنکه صدمه ای به کارایی بزنند مصرف کننده را در بر می گیرد. برای ترکیب با تیرهای سقف یا لوله ها و خم های نمایان که سادگی و ریاضت را القا می کنند، مبلمان حمام از جنس چوبهایی مثل بلوط ساخته می شوند و زیردوشی از سنگ های ورقه ای  و متانت آن الهام گرفته می شود. همچنین اجزایی مثل کاشی های رنگی و شیر های سبک قدیمی، در هماهنگی کامل با کاشی های طرح چوب یا سنگ، ما را به ارتباط دوباره با طبیعت و سنت تشویق می کند.

ما سه دلیل برای اینکه حمام های راستیک را انتخاب کنید به شما می دهیم ، سه مشوقی که حواس پنج گانه شما را بر می انگیزند.

 

 

۱. حس گرم خانه

خانه مکانی است که در آن بر اساس تمایلاتمان، شامل همه نیازها برای احساس امنیت و آسایش شکل می دهیم. به عنوان بازتاب آن سبک راستیک با یادآوری فضای خانه های روستایی ما را دعوت    می کند تا دور آتشدان جمع شویم ، تا از یک شام خانوادگی یا گفتگوی طولانی لذت ببریم.

کابین روشویی America با چوب به عنوان ماده اصلی ایجاد حس گرما، طرح سنتی یک کابین روشویی با تزیینات را به یاد می آورد. اگر به دنبال طرح مدرن تری هستید می توانید از زیبایی چوب اش       در سری natura  استفاده کنید.

 

 

 

 

۲. اهمیت جزئیات

در دکوراسیون حمام های راستیک هیچ چیز به شانس واگذار نمی شود. از ابزارها و رگه های چوب تا ظاهر فرسوده و زنگ زده برخی لوازم، همه سطوح و همه بافت ها معنی خاص خود را دارند.

فرم در روشویی، شیر دوش یا وان با پایه های فلزی با وسواس در طراحی خود را می نمایاند و هر منحنی و هر خط با ادای احترامی است به جزئیات.

 

 

 

 

۳. دلربایی اجزای دست ساز

منحصر بودن ساخت قطعه به قطعه بر خلاف تولید انبوه صنعتی در حمام های روستیک اهمیت پیدا می کند. یک قطعه می تواند دلربایی یک اجرایی که بی اشکال نیست یا یک مصالح خام  را داشته باشد  در عین حال که اصالت طرح و بافت را حفظ کند.

برای القای حس سختی سنگ، زیردوشی هایی که با رزین ساخته می شوند مانند terran  در عین حال که سطح زبر و خشنی ایجاد می کنند بر حس دست ساز بودن هم تأکید می کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#روکا #معماری #طراحی #حمام #مصالح ساختمانی #شیر #روشویی #کاشی و سرامیک #سرویس بهداشتی #حمام

roca #bathroom #faucet #toilet #basin#

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *