حمام

مینیمالیسم، جایی که خلوص کلید یک سبک است

مینیمالیسم، جایی که خلوص کلید یک سبک است

 

 

روند مینیمالیستی نقطه مقابل سرعت زندگی است که مانع از توقف و احساس ساده ما می شود. مدت ها پیش روکا به یکی از پیچیده ترین سبک های طراحی داخلی پاسخ داد، آن سبک مبتنی بر سادگی بوده و باعث برجسته شدن این طراحی شده است.

گرایش مینیمالیستی نقطه مقابل شتابی در زندگی امروز است که ما را از لحظه ای توقف و احساس کردن ساده باز می دارد. مدت ها پیش روکا در پاسخ به این سبک پیچیده طراحی داخلی محصولاتی را طراحی کرده تا بر پایه سادگی بی نهایت طراحی کاملا درخشانی را به نمایش بگذارند.

 

 

 

سبک مینیمال یک بازی برای تعادل به نمایش می گذارد در جایی که خلوص کلید اصلی است. با الهام از گذشته کلاسیک در کنار نگاه جهانی به فلسفه ذن ژاپنی، پیش فرض های این فهم از پروسه آفرینش توسط خلاقیت اروپایی در کارهای طراحانی مانند میس ون دروهه و لوکوربوزیه به کار گرفته شد.

با متانت به عنوان یک پیش فرض، مینیمالیسم روشی برای فهمیدن فضاهایی است که در آنها هر انحنا و هر مقطعی اهمیت دارد. طراحان روکا در دو سری از این سبک استفاده کرده اند.

 

 

Inspira

 

 

سری inspira جوابگوی کسانی است که به خیال خود اجازه پرواز می دهند. سری که یک بوم سفید با وقار و متانت در قلب شخصیت ما می بیند. با در نظر گرفتن سه فرم Roundt ,Square و soft خطوط مینیمال آن به راحتی با هر حمامی سازگار می شود.

روشویی های این سری، سبک، زیبا و ظریف هستند و به کمک ®Fineceramic، ماده سرامیکی ویژه ای که ۴۰ درصد سبک تر و ۳۰ درصد مقاوم تر است، خطوط شکل دهنده آنها به دقت طراحی و اصلاح شده اند.

 

 

 

Element

 

 

 

درست در کنار آن، با نگاه مشابه به سبک مینیمال اما به شخصیتی متمایز سری Element یکی از جسورانه ترین تولیدات روکاست. کانسپتی که مدرنیته و کاراکتر را به هم آمیخته تا کسی بیتفاوت از کنار آن نگذرد.

 

 

 

 

 

 

 

#روکا #معماری #طراحی #حمام #مصالح ساختمانی #شیر #روشویی #کاشی و سرامیک #سرویس بهداشتی #حمام

roca #bathroom #faucet #toilet #basin#

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *