شیرآلات

بهترین شیر ترموستاتیک را برای دوش حمام خود انتخاب کنید

بهترین شیر ترموستاتیک را برای دوش حمام خود انتخاب کنید

 

 

ما معمولا کمتر به میزان انرژی و زمانی که در کارهای روزمره تلف می کنیم توجه می کنیم، یکی از این کارها دوش گرفتن است. تنطیم دمای درست آب خروجی هنگام دوش گرفتن، به ویژه اگر دمای آب ورودی از موتورخانه ثابت نباشد می تواند مسئله باشد، اما نه وقتی از شیرترموستاتیک استفاده می کنید.

 

 

 

 

 

وقتی موضوع بر سر محصولات خلاقانه و کاربردیست که میتواند زندگی شخصی ما را راحت تر می کند،  یک گرایش روزافزونی به محیط زیست به چشم می خورد. شیرهای ترموستاتیک دوستدار          محیط زیست انقلابی در حمام ایجاد کرده اند.  با استفاده از کنترل دمای فراهم شده در این تکنولوژی دیگر نیازی نیست برای تنظیم دمای آب، شیر را باز بگذارید که علاوه بر راحتی از اتلاف آب                نیز جلوگیری می کند.

با بکارگیری این شیربرای دوش، دیگرشوک ناشی از تغییر ناگهانی دمای آب، به دلیل اینکه کسی جای دیگر خانه آب را باز یا بسته می کند را تجربه نمی کنید.

 

 

 

 

 

 

بر روی شیر ترموستاتیک دو کنترل کننده وجود دارد، یکی دمای آب را کنترل می کند و دیگری خروجی جریان آب را مشخص می کند. شیر های ترموستاتیک روکا یک قفل امنیتی دارد که از افزایش دمای آب به بیش از ۳۸ درجه جلوگیری می کند. این کار علاوه بر اینکه از سوختن پوست جلوگیری می کند به صرفه جویی در مصرف آب هم کمک می کند. روکا برای راحتی انتخاب شما طرح های متنوعی هم به صورت روکار و هم به صورت توکار تولید می کند.

 

 

 

 

 

 

دوش گرفتن یکی از خوشایند ترین فعالیت های روزانه است. زمان سرمایه است و آب دارایی با ارزش. شیرهای ترموستاتیک به شما کمک می کند تا هر دو را حفظ کنید.

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *