توالت فرنگی

چگونه صندلی و درب فرنگی قدیمی ROCA را تغییر دهیم

چگونه صندلی و درب فرنگی قدیمی ROCA را تغییر دهیم

 

 

در کمترین زمان و بدون نیاز به ابزار پیچیده می توانید صندلی و درب توالت قدیمی روکا را تغییر دهید و در عرض چند دقیقه یک صندلی و درب فرنگی جدید دریافت کنید.

 

 

 

 

نصب آسان

 

نوآوری یعنی ساختن محصولاتی است که می توانند در کمترین زمان نصب شوند. از آنجا که زندگی در حال حاضر به اندازه کافی پیچیده است، در اینجا شما می توانید راه حل هایی را برای بازسازی حمام خود به ساده ترین شکل ممکن پیدا کنید.

 

 

 

 

چگونه انتخاب کنیم

 

افراد مختلف، پروژه های مختلف ، نیازهای مختلف. ما تمام تجربه خود را در اختیارتان قرار می دهیم تا کاملاً بدانید که چگونه حمام خود را به فضای دلخواهتان  تبدیل کنید. در وقت خود با بررسی      راهنمایی ما صرفه جویی کنید وبه خود برای گرفتن بهترین تصمیم افتخار کنید.

 

افراد مختلف، پروژه های مختلف، نیازهای مختلف. ما تمام تجربه خود را در اختیارتان قرار می دهیم تا کاملاً بدانید که چگونه حمام را به فضای دلخواه خود  تبدیل کنید. در وقت خود با بررسی      راهنمایی ما صرفه جویی کنید وبه خود برای گرفتن بهترین تصمیم افتخار کنید.

 

دلایل مختلفی برای تغییر صندلی و درب فرنگی قدیمی وجود دارد. ممکن است به دلیل استفاده زیاد و نادرست آسیب ببیند یا شما ممکن است بخواهید درب فرنگی فعلی خود را با یک درب مدرنتر جایگزین کنید که شامل یک سیستم آرام بند یا ساخته شده از رزین ضد باکتری ®Supralit باشد.

 

اگر این مورد شما باشد، خوشحال خواهید شد که بدانید Roca یک سیستم بسیار ساده برای کمک به شما در جایگزینی درب توالت فرنگی victoria یا درب فرنگی  Dama ایجاد کرده است ،دو نمونه از شاخص ترین مدل های ROCA را ذکر کردیم.

 

برای تغییر درب فرنگی  ROCA، ابتدا باید نام مدلی را که باید تعویض شود بدانید. الان چند سال است، ROCA نام مدل را در قسمت پشت درب نوشته است اما ممکن است توالت فرنگی شما قدیمی تر      باشد و این مورد را نداشته باشد. در اینجا می توانید اطلاعاتی در مورد چگونگی شناسایی صندلی توالت ROCA به عنوان اولین قدم در نوسازی صندلی خود پیدا کنید.

 

هنگامی که درب جدید را پیدا کردید ، فقط باید آن را نصب کنید، ببینید که چقدر آسان است!

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *